תסרוקות ערב

ישנם סוגים רבים של תסרוקות ערב, המיועדים לכל מיני סגנונות ואירועים מיוחדים. כאן נתעכב בסוגים הנפוצים ביותר שקיימים.

אסופות:

תסרוקות ערב אסופות ומורמות משמשות בעיקר נשים בעלות שיער ארוך הרוצות לשוות לפניהם ארשת קלאסית ומכובדת אשר תותיר את שאר באורחים פעורי פה.

סוגים  - 

צמה אסופה, קוקו בלוף, צמה סינית, קוקו גבוה, קוקו בצד, קוקו עם פוני, קוקו נמוך במראה המרושל, צמות קטנות על כל הראש אותם אוספים בגומייה רחבה, קוקו מגולגל ועוד.

דוגמה לתסרוקת אסופה

לפניכם דוגמה לתסרוקת של שיער בלונדיני מורם בצמה מגולגלת. עיצוב זה תורם רבות למראה הכללי של האשה זאת בגלל שהוא מרים את השיער מעלה.  כאשר השיער מורם למעלה ניתן להבחין ביתר קלות בתווי הפנים של האשה וכמו כן, ניתן לראות את מבנה הצוואר הארוך ואת האוזניים. מראה זה מתאים מאד לסוגים שונים של אירועים (חתונות, בר מצווה, בת מצווה, מסיבות קוקטייל ועוד) ואפשרי לחבר כל מיני אקססוריז לתסרוקת (סיכות, פרחים, פנינים, קשתות ועוד). בתמונה ניתן לראות גם את המראה הכללי של הדוגמנית – באמצעות מחרוזת הפנינים והתסרוקת הצוור נראה ארוך יותר וזה בהחלט משווה מראה קלאסי לכל אחת ואחת.

באמצעות קליעת צמות ניתן לעשות הרבה סגנונות של תסרוקות שיכולות להתאים לכולן, גם למי שיש שיער קצר. את הצמות אפשר לקשור עם גומיות צבעוניות, סרטים ולחזק בסיכות קטנות או גדולות.

ארוכות:

לשיער ארוך מתאים כל מיני סגנונות לתסרוקת ערב – שיער פזור, מורם או חצי מורם. תלוי כמובן בצבע, אורך, תווי הפנים ובאיזה אירוע מדובר. כי שיער פזור יכול להתאים להרבה סוגים של אירועים אך יחד עם זאת יש תמיד לקחת בחשבון את מה שאתן לובשות כדי ליצור מראה אחיד.

 

קצר:

גם עם שיער קצר ניתן ליצור תסרוקת ערב מרשימה, בעיקר על ידי הוספת אקססוריז מעניין לשיער כמו קשת, סיכה או סרט.

לסיכום, ניתן ליצור מכל סוגי השיער תסרוקות – רק צריך לשים דגש על אופי האירוע, מה את לובשת ולתווי הפנים שלך.

שניפגש בשמחות!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>